Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Travian-srednjovjekovna online igrica

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:26 pm

Igra li ko travian online? Ja igram, imam 170 stanovnika a nick necu da kazem da me ko ne bi napao :)!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:29 pm

Igrao,ali nisam bio bas nesto pametan pa sam prestao =D
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:33 pm

hehe,meni pomaze jedan jaran, on mi salje resurse i vojsku, a ja samo uzivam i pljackam, i polako se razvijam =D belj
btw. ja sam gal war
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:48 am

Igram ja i imam jos malo pa 600 stanovnika a jos uvijek jedno selo =D to je dobro, jer tesko je dogurati do toliko stanovnika s jednim selom odmah iz prve ruke, a pokusat cu i do 1000 ako treba da
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:44 am

Ma jos jedan generican MMORPG.
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:25 pm

VampDestroyer je napisao/la:
Igram ja i imam jos malo pa 600 stanovnika a jos uvijek jedno selo =D to je dobro, jer tesko je dogurati do toliko stanovnika s jednim selom odmah iz prve ruke, a pokusat cu i do 1000 ako treba da

Hahahahahah, pa sta radis bola, osnuj novo selo ba sto li lud. Imaces vise resursa ako imas vise sela, ako ti treba u jednom, prebacis iz drugog i sve tako.
btw, osvajas li napustene doline???
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:32 pm

ossvajam

btw. malo bolje razmisli oko sela, kad imas dva sela, onda vecinom resurse vozis iz prvog sela (glavnog sela) u drugo selo i onda prvo selo propada jer sve dajes za drugo selo...a ovako ovi svi pored mene na HS-u imaju dva sela a kad pogledas, u glavnom selu nemaju niti 400 stanovnika tkd kad bi ih napao razbio bi ih jer su slabi, a ja u glavnom selu imam vise stanovnika nego dosta njih u dva sela...
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:02 pm

Mogao bih ponovno početi ako mi objasnite igru =D
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:42 pm

Jao lika, pa samo igraj malo duze i skontat ces hmm war
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:44 pm

RoNdalF. je napisao/la:
Jao lika, pa samo igraj malo duze i skontat ces hmm war

Nije pitao nista lose...Pitao je ako mu neko moze malo objasnit...Ja osobno neznam jer nisam dugo igrao... superstition
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:48 pm

Igrao sam mjesec dana,ali nisam baš kontao ni čitao pravila...ja samo po resursima ...
:D
Vamp će mi objasnit garant
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:49 pm

Pa nisam ni ja rekao da je pitao nesto lose, samo tu ima toliko toga za objasniti da cak ni ja neznam odakle bi poceo!!!!!!!!! I ja sam isao postepeno, sve sto ne kontam, objasni mi jaran sve dok i ja nisam skontao skoro sve.

BTW: postoji FAQ!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 4:56 pm

Problem je sto ne kuzim bit igrice,je li to da imas najvise posjeda,najvise resursa,najvise vojske ili?
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:01 pm

Cilj igre je da njezini developeri zarade :)
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:04 pm

To je istina,ali kad vidim igricu,zbilja ne kuzim...mrzim igrice koje imaju više ciljeva stila:
Najviše mesa,najviše opljačakanog,najviše pobjeda,najviše linkova... trenutno govorim o bf iako i ostale imaju sličan pojam...ne možeš u svemu bit najbolji tkd igrica je shit
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:17 am

U travianu mozes biti najbolji po vojsci, po stanovnistvu, po broju sela!!!!!!!!!!! I nema tu nista tesko, samo trebas malo duze igrati, i bit ce sve uredu. I ja, kad sam prvi put vidio igricu, sam se zablehnuo ko lud: STA JE OVO, i izgledalo mi je potesko za shvatiti, ali vremenom skontas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:43 am

Mozes biti i prvi po lvlu neke zgrade, mozes biti prvi po proizvodnji održenog resursa... Travian-srednjovjekovna online igrica 272203
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:56 am

Pa dobro, ali to ne ide u statistiku CCCCC=D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Travian-srednjovjekovna online igrica Empty
PostajNaslov: Re: Travian-srednjovjekovna online igrica   Travian-srednjovjekovna online igrica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Travian-srednjovjekovna online igrica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Knight Online
» Counter Strike 1.6 Online

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Računala :: PC i online igre-
Forum(o)Bir: