Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Knight Online

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Atlantis
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 4
Registration date : 12.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Knight Online   Knight Online Icon_minitimečet stu 29, 2007 9:14 pm

Dali neko igra ovu igru, po meni jedna od najboljih igri ove vrste

link: www.knightonlineworld.com

igra je besplatna, sa mogućnosti plaćanja premiuma servisa, koji mnogo olakšava igru.

igra je aktivna a ne pasivna, ima mnogo aktivnih igraca oko 20,000.

ko nije igrao neka proba nece se razocarati.

a ko igra neka se javi, ja je igram na nekoliko servera.
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimečet stu 29, 2007 10:42 pm

Igrao sam prije, ali kada nemas premium je uzas upadanje na server.
Erm, igra je pasivna. Jako pasivna. Klikni na cudoviste. Klikni na magiju. Ponavljaj dok djubre ne crkne. Klikni na les. Ponovi sve ispocetka. Kao da igras Minesweeper sa nesta boljom grafikom.
[Vrh] Go down
Atlantis
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 4
Registration date : 12.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimečet stu 29, 2007 10:51 pm

hahaha
bas sam cekao sta ces reci.
mislim prijatelju da si ti pasivan a ne igra.
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimečet stu 29, 2007 10:56 pm

U tom slucaju nepostoji pasivna igra, pa je kategoriziranje neke igre kao aktivne smisleno kao i dodavanje bradavica na plate armor :)
[Vrh] Go down
Atlantis
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 4
Registration date : 12.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimepet stu 30, 2007 12:04 am

po meni pasivne igra su igre poput gladiatusa, ogame, omerta itd
zato sto u njima sve skripta odradjuje, to jest ako imas odredjenu jacinu i napadnes nekog sve zavisi od skripte hoces pobediti ili ne.
a aktivne igre su one igre u kojima sa svojim skilovima i vestinom aktivno ucestvujes u borbi i sam odlucujes pobednika.
poput igara: Call of duty, wow, knight online, couterstrike itd.

drago mi je ako sam bio edukativan :)
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimesub pro 01, 2007 1:36 am

Pa, moram te ispraviti decko. U knight online i wow-u ti se skripte jednostavno odradjuju. Kada napadnes sve ovisi o proracunima. Nema skilla. Jedini skill koji mozes imati je tempiranje. Sve drugo ovisi o opremi i skillovima.
Drago mi je ako sam te imalo educirao :)
[Vrh] Go down
Atlantis
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 4
Registration date : 12.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimepon pro 17, 2007 12:00 am

heheheh, upravo si rekao jednu vrlo bitnu stvar prijatelju,
TEMPIRANJE, ja bih tu jos dodao i umece. znaci blagovremeno koristenje odredjenih skilova i napitaka lecenja i magije.
toga ipak nema u pasivnim igrama. bojim se da moras da se pomiris sa tim prijatelju. :)
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimepon pro 17, 2007 9:16 pm

Ako tempiranje na takvoj razini smatras umjecem ili nedajboze skillom, moram te razocarati i reci da je to obicno sranje. Da dosegnes vrhunac skilla u tome potrebno ti je koja 2 dana vjezbe.
U igrama koje zahtjevaju pravi skill (recimo Mount & Blade) to nemozes nauciti preko noci.
Mozes to tempiranje smatrati skillom, ali isto tako mozes psa smatrati letecim medvjedom. To nece uciniti ono u sta ti vjerujes nista vise istinitim ;)
[Vrh] Go down
dr4zen
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.02.2008

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimened vel 17, 2008 1:16 pm

Ovo moram da komentiram.. igru igram vec 16 mjeseci.. i to tvoje: Nije tesko nauciti skilove...

1. sve igre, S V E rade na nekoj vrsti skripti, cak i vase takozvane super dobre pucačine.. daj molim te... ako hoces skill samo 3 rijeci... real life fight

2. Ako ti mislis da mozes nauciti sve skillove u Knight Online-u onda se grdno varas, jer ja da ti dam lika 80 lvl i ja da budem 25.. ubio bi te ko misa.. jer zato sto bi radio combo od cak 10 udaraca dok bi ti mene jednom udario... a za tu vjestinu ti treba 200-300 SATI IGRANJA... (ne ono, ja igram igru godinu dana a igras ju 15 minuta dnevno)

Tako da ako nemate nista protiv, ispeci pa reci kako bi rekao narod... nemojte trabunjat gluposti...


I iskreno... tesko da ces naci igru koja ima bolji PVP mode od Knight Onilne-a, zato sto isam igrao preko 60 Online i offline mmorpg i rpg-ova.. i ovo je jedina u kojoj jos neznam sve...

(nemoj ni pomisljat ono... koji je ovo kreten... sigurno nema zivot kad toliko igara igra... za tvoju informaciju, imam drustveni zivot... i to puno bolji nego svi oni koji vise subotom u kaficu i nalijevaju se ko stoka...)
[Vrh] Go down
Xarus
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 3
Registration date : 25.02.2008

Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitimepon vel 25, 2008 10:47 pm

Da dobri stari Knight Online.Igra je super i najbolja joj je odlika što ne zahtjeva jaku mašinu da bi se mogla igrati.Ali njezin je največi problem to što je za današnji pojam malo zastarjela po nekim stvarima ali fajtovi su i više nego super po gotovo igranje i partiyima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Knight Online Empty
PostajNaslov: Re: Knight Online   Knight Online Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Knight Online
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 Online
» Travian-srednjovjekovna online igrica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Računala :: PC i online igre-
Forum(o)Bir: