Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gothic seija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
OpusDei
Pripravnik
Pripravnik
OpusDei


Broj postova : 22
Mjesto stanovanja : Hell (WWII)
Registration date : 15.01.2008

Gothic seija Empty
PostajNaslov: Gothic seija   Gothic seija Icon_minitimesri sij 16, 2008 3:36 pm

Ovako, ovo je jedna od najpoznatijih RPG igrica u svijetu, radnja je smještena u izmišljenu lokaciju i recimo u ˝naše˝ vrijeme 15. st. prema mojim predviđanjima
Trenutno je igram 4 god. i jedva čekam četvorku jer mi je već dosadilo iznova prelaziti prva tri djela
Obrazložite svoje dojmove o njoj i slobodno pitajte ako ste gdje zapeli :)
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Gothic seija Empty
PostajNaslov: Re: Gothic seija   Gothic seija Icon_minitimesri sij 16, 2008 10:04 pm

Gothic 1 i 2 su bili dobri, dok je trojka bila cisti promasaj.
Jedinicu sam odigrao malo kod frenda, cini se ok.
Dvojku sam cijelu prosao, igra je bila dobra, iako podosta bugovita.
Trojku sam krenuo igrati, i nakon sto sam shvatio da je igra jednostavno losa odustao sam. Gothic 2 je bio bugovit. Gothic 3 je bugovit preko svake mjere. Sistem borbe nije lose zamisljen, ali u praksi je neuoptrebljiv.
[Vrh] Go down
OpusDei
Pripravnik
Pripravnik
OpusDei


Broj postova : 22
Mjesto stanovanja : Hell (WWII)
Registration date : 15.01.2008

Gothic seija Empty
PostajNaslov: Re: Gothic seija   Gothic seija Icon_minitimečet sij 17, 2008 12:20 am

Gothic 2 bugovit? :neznam:
Pričamo li o istoj igri?
Gothic 1 i 2 su rađeni po istom engineu, i moram ti reći da nisam imao dosad niti jedan bug na njih dvoje, osim skoka u vodu kada zastane na površini čučeći
Priča G1 nije loša ali bih mogla biti bolja, G2 najbolja priča koju igra ispričah, ali s tobom se slažem jedino sa G3, igra je užasna u svemu, jedino mi se sviđa inventar što isto tako preuzima od g1,g2, ali uz noviji comp je igriva da
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Gothic seija Empty
PostajNaslov: Re: Gothic seija   Gothic seija Icon_minitimečet sij 17, 2008 1:45 am

Treba neko vrijeme pomaganja u beta-testiranju da naucis lako uociti bugove :)
1 i 2 su dobri, 3 je koma i na boljem kompu. Nije toliko grafika, koliko bugovi i upropasten sistem borbe.
[Vrh] Go down
dr4zen
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.02.2008

Gothic seija Empty
PostajNaslov: Re: Gothic seija   Gothic seija Icon_minitimened vel 17, 2008 1:22 pm

Istina... gothic 3 u vrijeme izlaska igre je bio veoma zahtjevan.. jer tko ce kupiti graficku od 512 rama samo zbog igre... daj molim te... bugovi.. pa to je za gothic 3 preblaga rijec.. napravili su oni patcheve od nekoliko desetaka MB-a ali to nije to...
Zamisli da te na 65 lvl-u ubije obicni vuk ... samo zato sto ti je kamen smetao... a da nekazem da u nekom trenutku cudoviste kojem napad traje 2 sekunde, napravi combo od 15 napada u sekundi... (i mean.. HELOOOO)

Sistem borbe.. kakav sistem.. jedina dobra stvar u cijeloj prici jest da mozes birati s kime ces biti dobar..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gothic seija Empty
PostajNaslov: Re: Gothic seija   Gothic seija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gothic seija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Računala :: PC i online igre-
Forum(o)Bir: