Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Putovanje iz snova

Go down 
+2
~Om€gA~
Dedek
6 posters
Autor/icaPoruka
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:25 am

Tada sam imala 18 godina. Bila sam mlada i spremna za nove izazove. Htjela sam uživati u svom životu. Zato sam odlučila ići s prijateljicama u Hollywood. Nije da sam bila bogata, ali imala sam dosta novaca. Dan je bio prekrasan. Krenule smo rano ujutro. Bile smo vrlo sretne. Nakon duge vožnje ipak smo došle. Bilo je prekrasno. Odsjele smo u jednom vrlo dobrom hotelu. Isplanirale smo cijelo putovanje. Čule smo da u Hollywoodu ima dosta sexy-komada. Otišle smo na kupanje. Istina je ono što smo čule. Bilo je previše sexy-komada. Bili su vrlo nabildani. Nakon kupanje odlučile smo malo prošetati gradom. Nemožete vjerovati što se dogodilo. Šetale smo tako i gledale prekrasan Hollywood kad najednom...... Na drugom kraju ulice stajao je čovjek kojeg smo poznavale. Približile smo se njemu. Bilo je to nevjerovatno. To je bio Jim Carrey. Nismo mogle vjerovati. Naš najomiljeniji glumac stajao je dva koraka ispred nas. Pošto smo dobro znale engleski odlučile smo popričati s njim. Stvarno je bio smiješan i šarmantan. Te dane isto je snimao neki film. Pozvao nas je da vidimo kako to izgleda. Stvarno smo bile sretne. Vozile smo se u limuzini sa Jimom. Došle smo. Počelo je snimanje. Promatrale smo. Bilo je vrlo zanimljivo. Redatelj me pozvao k sebi. Pitao me ako ću probati malo glumiti sa Jimom. Pristala sam. I onda se dogodilo nešto nevjerovatno. Redatelju i drugima se toliko sviđalo kako glumim da su mi ponudili posao. Moje prijateljice i ja smo bile vrlo iznenađene. Ja sam bez oklijevanja pristala. Tko nebi pristao da glumi sa Hollywoodskim facama? I to je bio početak moje glumačke karijera. I sad dok imam 30 godina vrlo sam sretna i snimila sam puno filmova. I tad sam se probudila.
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:28 am

woooooow...ovo je super!!
imaš super smisao za pisanje!
samo izbaci ove pomoćne glagole(sam si je smo ste su)
tj probaj ih manje koristiti :D
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:29 am

Hvala... sad ih neću izbacit, ali kad budem pisala drugu priču... onda ću ih izbacit
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:51 am

Nije lose.
Samo je san previse idilican :)
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 2:35 am

Ja iskreno nebi voljela da je to san... bolje da bi bila stvarnost, ali to se nikad neće ostvarit
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:04 am

Ako si ikada upoznala slavnu osobu (pod uvjetom da i ti nisi slavna) znas da oko 90% njih se smatra boljima od obicnih ljudi. Drugim rijecima, velika vecina njih su supcine.
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 1:19 pm

Oposum.... slažem se sa tvojim mišljenjem
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:52 pm

Meni se svida...
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 12:11 am

Hvala vam svima na komentarima...
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 12:19 am

Dedek, lijepo si napisala, samo ovo nabrajanje nemoj pisati svako u posebnu recenicu nego koristi zarez. Inace je prica lijepa, ali pokusaj raditi kako sam ti ja jednom rekao, ako se nemozes sjetiti, reci, pa cu ti poslati na PP. Putovanje iz snova 272203
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
nOOb
Pripravnik
Pripravnik
nOOb


Broj postova : 6
Age : 30
Mjesto stanovanja : Velika Gorica
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:42 am

Meni je super... nemam komentara
Sad znam koga cu trazit da mi pise sastavke za skolu =D =D Putovanje iz snova 877472
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:31 pm

nOOb... hehe možda ti i napišem, ako mi daš nešto novaca( šalim se)
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:34 pm

Ja vam za nekoliko piva napisem sastavak za 5 :D
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:46 pm

Oposum je napisao/la:
Ja vam za nekoliko piva napisem sastavak za 5 :D

tebi cu se javit, hehe...lovac
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:47 pm

jbg,ja mislio za 6... =D

Jesi ti,oposume,ikad dobio 4 iz sastavaka? xD
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:55 pm

Kada se potrudim dobijem 5. Obicno dobijem 4 zbog pravopisa :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putovanje iz snova Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje iz snova   Putovanje iz snova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Putovanje iz snova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mobitel snova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Društvo i Zabava :: Književnost-
Forum(o)Bir: