Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najbolja prijateljica

Go down 
+2
~Om€gA~
Dedek
6 posters
Autor/icaPoruka
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:23 am

Zvala se Dora. Bila je moja najbolja prijateljica. Uvijek smo se družile, i govorile si tajne. Moja tajna je bio dečko kojeg volim, a ona mi nikad nije govorila svoje tajne. Govorila mi ih je prije, ali sad je rekla da više nema ništa važno. Nisam je mučila sa njezinim stvarima. Dovoljno mi je bilo da smo ja i ona prijateljice, i da imamo mnogo toga zajedničko. Na svaku aktivnost smo išle zajedno. Družile smo se već od malih nogu, i teško je bilo da će se to prijateljstvo raspasti, ali raspalo se. I to zbog jednog razloga-moje simpatije. Imao je prekrasne smeđe oči, napućene usne, tamnu kožu... i još mnogo sexy stvari koje nemogu ni opisati. Bila sam zaljubljena u njega već jako dugo. Nitko to nije znao osim Dore. Već odavno sam mu htjela reći da mi se sviđa, ali uvijek me ulovila panika. Nisam imala hrabrosti reći mu to. Svanuo je lijep sunčan dan. Trebale smo nastupati sa zborom. Dora i ja smo došle malo ranije. Dignula sam pogled, i zamijetila njega kako sjedi u kutu. Sramila sam se. Nastup je počeo. Sve je prošlo kao podmazano. Nitko nije pogriješio ni ništa. Pomislila sam: " ajde sve je dobro prošlo. Još ga samo moram pozdraviti, i popričati s njim i sve će biti dobro".
Više nisam vidjela Doru. Inače je stajala kraj mene, i nismo se odvajale jedna od druge. Krenula sam prema vratima da je nađem, ali odjednom sam stala... vidjela sam je kako se ljubi sa mojom simpatijom...mojom... i još smo o tome pričale. Najbolja prijateljica zabila mi je nož u leđa. Nikad joj to neću oprostiti. Znala je koliko sam ga voljela.


Zadnja promjena: ; uto sij 08, 2008 12:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:26 am

odmah na početku...hvala što si mi uslišila želju i stavila svoj prvi rad :D
odmah na pocetku primjedba
zvala se je dora
to ne valja
treba ici zvala se dora
a ako jos uvijek zivi...
zove se dora...bijaše moja naj frendica ...
i ono ostalo sto si cula na bf forumu,ali prica sama po sebi je dobra tj tijek radnje :D
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:28 am

To nije istinita priča... hvala na primjedbama... očekujem još komentara
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:30 am

znam da nije istinita kad si imala 18 god lol
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:22 pm

Nije lose, meni je ok...Ali na bitefight forumu sam vidio jos toga, mozes bolje... Najbolja prijateljica 272203
[Vrh] Go down
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 1:20 pm

$cAmLe$.... puno hvala....
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:25 pm

Nije lose, ali moras zapamtiti sto dize velike pisce iz mora slabijih: detalji.
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimesri sij 09, 2008 12:21 am

Tocno to sto oposum kaze...
Pokusaj svaku radnju koju pises, pored nje jos napisi par recenica koje ju opisuju...
btw. ovdje isto stoji ono sto sam ti komentirao u "Putovanje iz snova" Najbolja prijateljica 272203
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
Firo
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 488
Age : 28
Mjesto stanovanja : Iza rešetaka
Registration date : 11.09.2007

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimesri sij 09, 2008 12:40 am

Nije mi baš nešt... lijepo si smislila... ali, evo, ovi gore su rekli, ništa ne opišeš, ja imam osječaj, nekakav, pročitam rečenicu i stanem na par sekundi... ne znam ti to opisati, nije bitno =D
[Vrh] Go down
http://www.forum-za-sve.4umer.net
Dedek
Mehaničar
Mehaničar



Broj postova : 56
Registration date : 07.01.2008

Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:37 am

Ok... ipak hvala na komentarima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najbolja prijateljica Empty
PostajNaslov: Re: Najbolja prijateljica   Najbolja prijateljica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najbolja prijateljica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najbolja forum igra?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Društvo i Zabava :: Književnost-
Forum(o)Bir: