Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moja prica "Ratnik dobre Duse"

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
BabyKiller
Penzioner
Penzioner
BabyKiller


Broj postova : 61
Registration date : 25.11.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimepet stu 30, 2007 11:04 pm

1.Dio




Shadow Battle ground


Bio sam sa svojom grupom u vojsci,dok smo isli brodom samo sam razmisljao kako cu prezivjeti i kako cu doci kuci svojoj zeni i 2 djece,ali neki ovdje pored mene su bili u goroj situaciji,zato sam cinio sve kako bih mogao da ih sviju spasim,poslije nekoliko sati dosli smo na bojiste,sve je pistalo na sve strane,rakete,mitraljez,gledao sam svu onu krv,nisam znaao dali cu prezivjeti ali sam se nadao da hocu.Svi trcimo prema sklonistu,taman pred krajem mog prijatelja pogode u nogu,nije mogao dalje ici,ali je meni rekao:"Reci mojoj majki i kcerkama da se cuvaju i da nebrinu sto sam mrtav".Nisam mogao vjerovati,pokusao sam ga spasiti,ali me odgurno i rekao da bjezim.Otisao sam u skolinste i samo gledao njega kako umire.Srce mi je puklo.Prezivio sam tu bitku i otisao kuci,odjednom mi zvoni mobitel,izvadim a u poruci pise kako je moj prijatelj ziv i zeli da dodjem po njega na bojiste.Nesto me je vuklo da dodjem tamo,ali sam se bojao mog zivota,dosao sam tamo i vidio njega u skolnistu,hitro sam ga uzeo i ubacio u brod,odjednom neki vruc osjecaj u mojim ledjima....Probudim se kod kuce,vidim zenu i jednu kcerku i svoga prijatelja,probudim se i krenem se dici,ali nisam mogao to uraditi zbog strasne boli u ledjima,jer sam dobio metak na bojistu,samo sam pitao zene gdje je druga kcerka,a ona mi kaze da je otisla u Chikago na fakultet,bio sam sretan ali mi je ona puno falila.To je bio prvi dan mog strasnog zivota...
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimesub pro 01, 2007 1:31 am

Nije lose.
Nedostaju detalji ;)
Sutra cu ti poslati svoj prepravak tvoje price ;)
[Vrh] Go down
BabyKiller
Penzioner
Penzioner
BabyKiller


Broj postova : 61
Registration date : 25.11.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimesub pro 01, 2007 11:32 am

Oposum je napisao/la:
Nije lose.
Nedostaju detalji Moja prica "Ratnik dobre Duse" 272203
Sutra cu ti poslati svoj prepravak tvoje price Moja prica "Ratnik dobre Duse" 272203

Ok,thx,ali ovo je samo 1.dio :)
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimesub pro 01, 2007 1:27 pm

Sad sam se sjetio.
Prica ima malo nerealisticnih djelova: kada si u situaciji zivot ili smrt, uvijek ces odabrati zivot (ako se nisi nikada nasao u takvoj situaciji neznas o cemu se prica). Iznimno su rijetki ljudi koji ce se zrtvovati za druge. I u stvarnosti kada bi se odlucio zrtvovati, zadnje rijeci bi vise glasile :"Pusti me i trci jebem te glupog."
I kako si nakon jedne bitke otisao kuci? Vojnici odlaze kuci samo nakon tezih ozljeda ili kada rat zavrsi.
Ako si vidio prijatelja kako umire, on nije mogao ostati ziv, jer smrt jos nije nikada bila izljecena (na covjeku). I kako bi ti prekrsio cjeli lanac zapovijedi i vratio se po prijatelja sam? I da je nekim cudom prezivio, vojnici ti ne nose previse mobitele po bojistima. I ako pretpostavimo da je nosio mobitel, poslali bi odredjeni tim da ga spasi.
Takodjer, ako te pogodi metak, neces osjetiti "vruc osjecaj". Osjetit ces neopisivu bol.
[Vrh] Go down
BabyKiller
Penzioner
Penzioner
BabyKiller


Broj postova : 61
Registration date : 25.11.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimesub pro 01, 2007 9:50 pm

Oposum je napisao/la:
Sad sam se sjetio.
Prica ima malo nerealisticnih djelova: kada si u situaciji zivot ili smrt, uvijek ces odabrati zivot (ako se nisi nikada nasao u takvoj situaciji neznas o cemu se prica). Iznimno su rijetki ljudi koji ce se zrtvovati za druge. I u stvarnosti kada bi se odlucio zrtvovati, zadnje rijeci bi vise glasile :"Pusti me i trci jebem te glupog."
I kako si nakon jedne bitke otisao kuci? Vojnici odlaze kuci samo nakon tezih ozljeda ili kada rat zavrsi.
Ako si vidio prijatelja kako umire, on nije mogao ostati ziv, jer smrt jos nije nikada bila izljecena (na covjeku). I kako bi ti prekrsio cjeli lanac zapovijedi i vratio se po prijatelja sam? I da je nekim cudom prezivio, vojnici ti ne nose previse mobitele po bojistima. I ako pretpostavimo da je nosio mobitel, poslali bi odredjeni tim da ga spasi.
Takodjer, ako te pogodi metak, neces osjetiti "vruc osjecaj". Osjetit ces neopisivu bol.


Apa dobro,mislim ipak je ovo doba tehnologije :) :valjanje:
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimened pro 02, 2007 1:10 pm

To su samo mali naputci za slijedeci puta :)
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitimesub pro 22, 2007 6:03 pm

Nije lose ali trebas jos malo, nije dovoljno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja prica "Ratnik dobre Duse" Empty
PostajNaslov: Re: Moja prica "Ratnik dobre Duse"   Moja prica "Ratnik dobre Duse" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja prica "Ratnik dobre Duse"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Društvo i Zabava :: Književnost-
Forum(o)Bir: