Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kreacionisti vs Evolucionisti

Go down 
+3
~Om€gA~
Firo
Oposum
7 posters
Autor/icaPoruka
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimeuto lis 09, 2007 10:27 pm

Ovo je tema za rasprave tko je u pravu: kreacionisti ili evolucionisti.
Ja osobno spadam medju evolucioniste.
Svi koji misle suprotno neka izbace svoje argumente.
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:54 pm

Ajde, gdje su svi vjernici :)
[Vrh] Go down
Firo
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 488
Age : 28
Mjesto stanovanja : Iza rešetaka
Registration date : 11.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:04 pm

Ja ne znam ni šta je to dvoje haha
[Vrh] Go down
http://www.forum-za-sve.4umer.net
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:14 pm

Ima nekoga za debatu, ali tko zna nesta o tome?
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimečet sij 10, 2008 1:47 pm

Mogu zamišljati što znači evolucionisti,jer praktički samo ime kaže...tkd sam i ja vjerojatno u njima
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:36 pm

Kreacionisti su ti oni koji vjeruju da je bog stvorio svemir, zemlju, zvijezde itd.
Evolucionisti odbacuju religije i prihvacaju znanost.
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimečet sij 10, 2008 6:12 pm

Ja sam Kreacionist
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimečet sij 10, 2008 7:33 pm

Kao što sam i rekao,oposum je potvrdio moje mišljenje =D
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimepet sij 11, 2008 5:33 pm

Sk8er, zasto se kreacionist?
[Vrh] Go down
Sk8eR
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 506
Age : 32
Mjesto stanovanja : Pula
Registration date : 22.12.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimepet sij 11, 2008 6:19 pm

Kreacionisti su ti oni koji vjeruju da je bog stvorio svemir, zemlju, zvijezde itd.
To si naveo kao Kreacionist, onda sam taj...
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimepet sij 11, 2008 7:10 pm

Evolucionist defiitivno ... price za malu djecu su one iz biblije, po meni ...
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesub sij 12, 2008 1:52 am

Ja sam oboje. Sve sto je Bog stvorio, stvorio je na taj nacin da ga covjek moze objasniti pomocu raznih nauka!!!!!!!!!!!!!!!Ko ce drugi stvoriti svemir ako ne Bog. On je stvorio svemir i u njemu Sakrio hiljade tajni koje je Prepustio nama da otkrijemo, i tako nam zivot Ucinio zabavnijim!!!!!!!!!!!! Zamislite da sve znamo, zivot bi nam bio mucenje. Ne bi bilo iznenadjenja, niti ikakvog uzbudjenja, samo bi jeli, pi***i, s***i i spavali, svi bi bili ko burad, i umirali bi ranije!!!!!!!!!!!!!!!!Nauka objasni jednu stvar, to je ok, ali ko je stvorio tu stvar?????
Npr gravitacija, nauka objasni gravitaciju i sve ostali ALI, ko je stvorio gravitaciju, ili ko je stvorio to sto stvara gravitaciju. Isto tako ima pitanje evolucije. Kako je doslo do evolucije? Kako je majmun sisao sa drveta? KO JE STVORIO MAJMUNA???? Po nauci, covjek je nastao od majmune, ali pitanje je KAKO JE MAJMUN NASTAO??????????????????????Da li se najednom pojavio, ili ga je BOG STVORIO?????????????? hmm hmm hmm hmm
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesub sij 12, 2008 6:13 pm

Da krenemo pobijati tocke....

Sve sto je Bog stvorio, stvorio je na taj nacin da ga covjek moze objasniti pomocu raznih nauka!!!!!!!!!!!!!!!Ko ce drugi stvoriti svemir ako ne Bog.

Nema nikakvog dokaza da je to stvorio bog. Trenutno je teoretski moguce stvoriti novi svemir, makar stvaranje tog svemira nece nas uciniti bogovima.

On je stvorio svemir i u njemu Sakrio hiljade tajni koje je Prepustio nama da otkrijemo, i tako nam zivot Ucinio zabavnijim!!!!!!!!!!!!


Da, ljudima kojima je zivotni vijek bio 25 godina zivot je bio neopisivio zabavan.

Zamislite da sve znamo, zivot bi nam bio mucenje. Ne bi bilo iznenadjenja, niti ikakvog uzbudjenja, samo bi jeli, pi***i, s***i i spavali, svi bi bili ko burad, i umirali bi ranije!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti si ovdje podrazumjevao da znamo buducnost. Da li je vrijeme linearno ili nelinearno trenutno se nezna, jer trenutno nemamo nacina za provjeru, pa se nezna da li je buducnost u potpunosti predvidiva.
I da ljudi sve znaju, vjerojatno bi genetskim inzinjeringom stvorili neku inteligentiniju vrstu od samih sebe.

Nauka objasni jednu stvar, to je ok, ali ko je stvorio tu stvar?????


Istina je da znanost jos uvijek nemoze odgovoriti na sva ta pitanja.
Svejedno, nagadjanja koja religija radi su iznimno neprecizna i njihova istinitost je iznimno upitna.

Npr gravitacija, nauka objasni gravitaciju i sve ostali ALI, ko je stvorio gravitaciju, ili ko je stvorio to sto stvara gravitaciju.


Evo ti par osnovnih stvari o gravitacij: to je sila kojom se privlace sva tijela u svemiru, siri se pomocu valova, i siri se iz atoma :) Zasto, to je jos uvijek nepoznato.

Isto tako ima pitanje evolucije. Kako je doslo do evolucije?


Ne dolazi "do" evolucije. To je jedan dugotrajan proces, isto kao i pomicanje tektonskih ploca.

Kako je majmun sisao sa drveta?

Ako pritom mislis tvrditi da je covijek nastao od majmuna, stvarno te molim da naucis osnove evolucije. Ljudi i majmuni dijele istog pretka.

KO JE STVORIO MAJMUNA???? Po nauci, covjek je nastao od majmune, ali pitanje je KAKO JE MAJMUN NASTAO?????????????????????


Nije nastao covijek od majmuna, to se govori zbog lakseg objasnjavanja evolucije
Ponovo te molim da naucis osnove evolucije, jer tvoje pitanje je stvarno besmisleno.

Da li se najednom pojavio, ili ga je BOG STVORIO??????????????


Nije se najednom pojavio, nastao je procesom evolucije, koji prouci prije nego sto pljujes po njemu.
Jesi ikada cuo za Occamovu britvu? Po njezinom principu u ovom slucaju evolucija izlazi kao pobjednik.
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesub sij 12, 2008 7:37 pm

Vidim da ti je trebalo dosta vremena da upregnes mozdane vijuge i ogovoris na ovo sve!!!!
Sve ovo sto si ti napisao je glupost!!!! Nauka istrazi nesto, ali odakle to dolazi hmm nezna se jelde!!!!!!!!!
I sta si htio da kazes ovim, da ne vjerujes u Boga, je li to to?????????????

Jos nesto:
Evo ti par osnovnih stvari o gravitacij: to je sila kojom se privlace sva tijela u svemiru, siri se pomocu valova, i siri se iz atoma :) Zasto, to je jos uvijek nepoznato.
Aha, evo pitanja ZASTO? Jako komplikovano pitanje zar ne! Bog je pojedine stvari nama ucinio laganim za objasniti, tako se i ovo pitanje ZASTO cini laganim, ali hajde odgovori na njega!!!!!!!!!!!!!!!!


Istina je da znanost jos uvijek nemoze odgovoriti na sva ta pitanja.
Svejedno, nagadjanja koja religija radi su iznimno neprecizna i njihova istinitost je iznimno upitna.

Pa zar ti stvarno mislis da bi se neko trudio da napise Kur'an, Bibliju i hiljdu drugih svetih knjiga bez razloga???
Bog je te knjige stvorio da bi nama zivot ucinio laksim!!!!!!!!!!!! Istina da se danas dogadjaju razni vjerski sukobi. Do tih sukoba dolazi zato sto ljudi nisu kako treba shvatili te knjige i njihovo znacenje!!!!!!!!! Islam i Krscanstvo su razlicite religije, ali obje religije propovjedaju vjerovanje u jednog Boga. To je i bio Boziji cilj, da postoje pojedine razlike medju narodima, ali isto tako postoji jedna njihova zajednicka osobina a to je Vjera u Jednog Boga!!!!!!!!!! Bog je putem raznih poslanika doveo vjeru u nas svijet, On je nikome ne namece, vec nas pokusava uputiti na pravi put, a oni koji skrenu sa tog puta, nemaju bas lijep zivot!!!!!!!!!!!!!!!

Nije nastao covijek od majmuna, to se govori zbog lakseg objasnjavanja evolucije
Ponovo te molim da naucis osnove evolucije, jer tvoje pitanje je stvarno besmisleno.


Majmun je Evolucijom postepeno postao covjek!!!! Ali ponovo pitanje, KO JE STVORIO MAJMUNA???????

Da, ljudima kojima je zivotni vijek bio 25 godina zivot je bio neopisivio zabavan.

Nisu svi ljudi isti, nije ih Bog iste stvorio, i nije ih stvorio za istu svrhu!!!!! Ljudi umiru tako rano zbog svojih gresaka i postupaka!!!!!!! Bog i sam Kaze: CUVAJ SE, CUVAT CU TE!!!!!!!!!!!!

Nema nikakvog dokaza da je to stvorio bog. Trenutno je teoretski moguce stvoriti novi svemir, makar stvaranje tog svemira nece nas uciniti bogovima.

Neka stvore svemir, i tad cu tek vjerovati!!!!!!!!!!!!!

Nije se najednom pojavio, nastao je procesom evolucije, koji prouci prije nego sto pljujes po njemu.
Jesi ikada cuo za Occamovu britvu? Po njezinom principu u ovom slucaju evolucija izlazi kao pobjednik.


Da, DA, svako objasnjenje naucnika je to da je sve nastalo PROCESOM EVOLUCIJE!!!!!!!

Odgovorio bih ti ja i na druga pitanja, ali trenutno nemam vremena zato STFU i pazljivo procitaj ovo sto sam napisao!!!!!!!!Kreacionisti vs Evolucionisti 272203
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesub sij 12, 2008 8:21 pm

Jao, decko, jao.
Kolicinu neznanja i gluposti koju si pokazao u proslom postu nisam vec dugo vidio na jednom mjestu.

Vidim da ti je trebalo dosta vremena da upregnes mozdane vijuge i ogovoris na ovo sve!!!!


Nije. Odgovor je stigao tek drugi dan jer jucer nisam mogao biti na kompu (bolestan sam).
I nije trebalo upregnuti mozdane vijuge, jer sam takve slicne gluposti odgovarao vec 500 puta.

Sve ovo sto si ti napisao je glupost!!!! Nauka istrazi nesto, ali odakle to dolazi hmm nezna se jelde!!!!!!!!!


Za odredjene stvari se nezna od kuda dolaze. Recimo, kao tvoji odgovori. Od nikoga tko je proucio literaturu oko koje se raspravlja to je sigurno.

I sta si htio da kazes ovim, da ne vjerujes u Boga, je li to to?????????????


Ne, vidjeti zasto ljudi vjeruju u boga.

Aha, evo pitanja ZASTO? Jako komplikovano pitanje zar ne! Bog je pojedine stvari nama ucinio laganim za objasniti, tako se i ovo pitanje ZASTO cini laganim, ali hajde odgovori na njega!!!!!!!!!!!!!!!!


Rekao sam ti da znanost jos uvijek nezna zasto.
Siguran sam da ti je bog objasnio zasto se to dogadja pa to podijeli s nama.

Pa zar ti stvarno mislis da bi se neko trudio da napise Kur'an, Bibliju i hiljdu drugih svetih knjiga bez razloga???


Ne bez razloga. Religija ti se od najranijih dana koristila kao sredstvo potlacivanja masa.

Bog je te knjige stvorio da bi nama zivot ucinio laksim!!!!!!!!!!!!


I jedini dokaz da je te knjige stvorio bog je u samoj knjizi. Ako ja napisem knjigu i napisem da ju je stvorio bog hoces li preci u moju religiju?

Istina da se danas dogadjaju razni vjerski sukobi. Do tih sukoba dolazi zato sto ljudi nisu kako treba shvatili te knjige i njihovo znacenje!!!!!!!!!

Slazem se.

To je i bio Boziji cilj, da postoje pojedine razlike medju narodima, ali isto tako postoji jedna njihova zajednicka osobina a to je Vjera u Jednog Boga!!!!!!!!


Vidim da je bog tebi otkrio sve svoje naume. Daj nam onda reci kada ce sici na zemlju.

a oni koji skrenu sa tog puta, nemaju bas lijep zivot!!!!!!!!!!!!!!!


Ovo si izvukao iz svoje guzice. Makar su istrazivanja dokazala da vjerojatnost da ces slijediti religiju opadaju s rastom tvoje inteligencije.

Majmun je Evolucijom postepeno postao covjek!!!! Ali ponovo pitanje, KO JE STVORIO MAJMUNA???????


Decko, jesi ti glup ili jednostavno neznas o cemu pricas?
Majmun nije postao evolucijom covijek.
Majmuna nije nitko stvorio. Nastao je postepenom evolucijom iz manje "razvijenih" organizama.

Nisu svi ljudi isti, nije ih Bog iste stvorio, i nije ih stvorio za istu svrhu!!!!! Ljudi umiru tako rano zbog svojih gresaka i postupaka!!!!!!


Ja ti pricam o prvoj poljoprivrednoj revoluciji. Prosijecan zivotni vijek ljudi bio je 25 godina u to doba. Znaci da je cijela ljudska rasa u to vrijeme jako grijesila.

Neka stvore svemir, i tad cu tek vjerovati!!!!!!!!!!!!!


Mogao si isto reci da ne vjerujes da se moze probosti nekoga macem ako to ne vidis.

Da, DA, svako objasnjenje naucnika je to da je sve nastalo PROCESOM EVOLUCIJE!!!!!!!


Vidio sam osnovnoskolce koji znaju 3x vise o evoluciji od tebe. Evo ti jedna stranica o osnovama evolucije, koju procitaj prije nego sto dalje pises: http://evolution.berkeley.edu/evolibrary/article/evo_01

Odgovorio bih ti ja i na druga pitanja, ali trenutno nemam vremena zato STFU i pazljivo procitaj ovo sto sam napisao!!!!!!!!


Pazljivo sam procitao i dosao do zakljucka da niti neznas o cemu se raspravlja. Ne sjecam se koliko imas godina ali ako je to 12+, pokazujes golemu kolicinu neznanja.
I prouci sto je Occamova britva usput.
[Vrh] Go down
RoNdalF.
Rudar
Rudar
RoNdalF.


Broj postova : 120
Registration date : 07.01.2008

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimesub sij 12, 2008 8:40 pm

Da, da, sve isto samo malo drugacije! Imam odgovore na sve tvoje nebuloze, ali mi mi je tako mrsko pisati i objasnjavati debilu kao sto si ti neke stvari za koje je potreban mozak, a po mom misljenju ti ga nemas!!!!!! Ili ako ga i imas, on nije nista veci od pticijeg!!!!!!!
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimened sij 13, 2008 3:28 am

Da, da, sve isto samo malo drugacije! Imam odgovore na sve tvoje nebuloze, ali mi mi je tako mrsko pisati i objasnjavati debilu kao sto si ti neke stvari za koje je potreban mozak, a po mom misljenju ti ga nemas!!!!

Zbog toga bi ti najradje napisao broj koji prema testovima inteligencije predstavlja moj IQ, ali nemam potrebe to pokazivati ljudima koji nisu u stanju shvatiti osnove logike.
Nebuloze? O evoluciji znas koliko i prosjecno novorodjence, a mozak nisi nikada upotrijebio kada imas takva razmisljanja. Kada sam ja upotrijebio svoj mozak i krenuo uciti stvari, nakon par mjeseci sam postao ateist.
Svejedno, htio bih vidjeti tvoje odgovore i objasnjenja.

Ili ako ga i imas, on nije nista veci od pticijeg!!!!!!!

Jos jedan dokaz kakva si ti ustvari budala. Velicina mozga nije povezana sa njegovim mogucnostima. Sta mislis zasto je nas mozak naboran? Zato jer je bog tako htio? Ne. Zato jer se tako smanjuje njegov obujam a povecavaju mogucnosti.

I da, pokazujes kolicinu znanja svojstvenu umisljenim deset-godisnjacima.
[Vrh] Go down
Rafiki
Moderator
Moderator
Rafiki


Broj postova : 336
Age : 30
Mjesto stanovanja : Tu na ulici
Registration date : 13.09.2007

Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitimeuto lip 17, 2008 9:16 pm

Ja sam evolucionist, jel je bog od jednom dosel i rekel: "Koji ću K**** danas delat??? Idem malo stvorit neki k****, neke ljude i koju pm vec i budem rekel isusu da malo zajeb*** buduce narastaje i da im prica bajke..."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kreacionisti vs Evolucionisti Empty
PostajNaslov: Re: Kreacionisti vs Evolucionisti   Kreacionisti vs Evolucionisti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kreacionisti vs Evolucionisti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: OffTopic :: Zabava-
Forum(o)Bir: