Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Harry Potter and the Order of the Phoenix

Go down 
+4
Firo
:-)
Oposum
TinK2
8 posters
Autor/icaPoruka
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesub ruj 29, 2007 10:45 pm

[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimepon lis 01, 2007 3:50 pm

Yeah, jos jedan u nizu jadnih filmova iz serije harry potter.
Procitajte knjigu, filmovi su jadni.
[Vrh] Go down
:-)
Pod banom
Pod banom
:-)


Broj postova : 29
Age : 32
Mjesto stanovanja : Smiley database
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimepon lis 01, 2007 4:46 pm

Oposum je napisao/la:
Yeah, jos jedan u nizu jadnih filmova iz serije harry potter.
Procitajte knjigu, filmovi su jadni.

Slažem se... filmovi su sranje ljut
[Vrh] Go down
Firo
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 488
Age : 28
Mjesto stanovanja : Iza rešetaka
Registration date : 11.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimečet sij 10, 2008 4:06 am

Knjige su definitivno bolje, ali meni film nije baš TOLKO sra*je xD
[Vrh] Go down
http://www.forum-za-sve.4umer.net
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:19 pm

Prvo čitajte knjigu pa ghledajte film,nikako obrnuto
[Vrh] Go down
OpusDei
Pripravnik
Pripravnik
OpusDei


Broj postova : 22
Mjesto stanovanja : Hell (WWII)
Registration date : 15.01.2008

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesri sij 16, 2008 1:25 am

Pa nisu ni filmovi toliko loši, ipak knjiga caruje u cijeloj priči o HP-u
BTW, jeli itko pročitao cijeli ciklus?
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesri sij 16, 2008 9:04 am

da, moj susjed, iliti TinK2 =D ako se ne varam, cak je i igricu HP prosao u 2 dana happy
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
OpusDei
Pripravnik
Pripravnik
OpusDei


Broj postova : 22
Mjesto stanovanja : Hell (WWII)
Registration date : 15.01.2008

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimečet sij 17, 2008 4:35 pm

Ja sam isto sve pročitao, 1,2,3,4 i 7. knjigu dvaput
još moram 5 i 6. pa da sve povežem
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimečet sij 17, 2008 9:33 pm

Ja sam sve procitao, jedan od najboljih serijala koji su se pojavili u novije doba.
[Vrh] Go down
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimepet sij 18, 2008 8:49 pm

@Firo:
Pa knjige su definitivno veći užitak, ali slažem se da ni filmovi nisu toliko loši. Koliko god loši bili, uvijek ih pogledam s guštom.
@ostali:
Slažem se da prvo treba čitat, inače je teško shvatiti pravu bit serijala. Inače, istina je što VD kaže za igricu, ali sedmicu još ipak nisam pročitao niti ne namjeravam. Mogu priznati da sam se jako razočarao kad sam pročitao šesticu i vidio da je sve krenulo u pogrešnom smjeru. Ne samo da je glupa Rowling bila na strani zla jedno vrijeme, što se i na knjigama odrazilo, nego je još sve toliko zakomplicirala u toj šestici da uopće nemam volje to čitat više. Bilo bi bolje da je stala na četvorki i ostavila sve dobro kako je i bilo dok ne dobije inspiraciju, koja joj je očito bila toliko potrebna, umjesto da je išla cijeli serijal zajeb**t! Pas joj m**er!
[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimepet sij 18, 2008 9:29 pm

Zar ti ne razumijes da u svijetu postoji zlo?
Oni na strani dobra ne pobjedjuju uvijek.
[Vrh] Go down
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesub sij 19, 2008 6:13 pm

Ma jasno mi je to, ali kakvu to poruku daje čitateljima. "Priklonite se zlu jer će vam se događat isto kaj i Potteru ako to ne napravite. Isto ćete sranje imat! Ma jebemu, budimo zli, činimo zlo! To je ionak jedini spas!" Jel tebi to prihvatljiva poruka. Mislim, jasno je meni da se ovo bolje prodaje, ali, jebemu, nije sve u novcu. Mogla je taj serijal završit na bolji način od objavljivanja svijetu da je jedini mudrac u ovome svijetu ***. Kakva je to pak poruka. Ma dajte, molim vas, to ne vrijedi ni pišljiva boba.
[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimened sij 20, 2008 2:53 am

Mudraci ne postoje...
sto ćete sranje imat! Ma jebemu, budimo zli, činimo zlo! To je ionak jedini spas!

Ako ces biti zao sve ce ti lakse ici....

Jel tebi to prihvatljiva poruka

Da. Puno ce im lakse ici.

Mislim, jasno je meni da se ovo bolje prodaje, ali, jebemu, nije sve u novcu



Ako si ikada susreo stvarni zivot vidjet ces da dobro pobjedjuje zlo u odnosu 10:1.

Ma dajte, molim vas, to ne vrijedi ni pišljiva boba.

Sto se mene tice pola ljudi zasluzuje biti ubijeno, a druga polovica zasluzuje biti ubijena u mukama.
[Vrh] Go down
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimened sij 20, 2008 10:36 pm

Dobro, vidim da ne razmišljaš u okvirima morala, ali i ne čitaš baš najbolje. Ja NE kažem da zlo ne postoji i da ono, kak ti veliš, ne pobijeđuje 10:1, sve to stoji, ali bitna je poruka, kužiš? Nešto što veli da uvijek ima nade, da postoji točka bijelog na crnom papiru u svakoj situaciji. Pa ljudi moraju imati nekakve ideale u životu za koje žive, nekakvo opće dobro. I sad, kad je ova već počela pisati bajku, a bajke imaju sretne završetke (u protivnom uopće to ni nisu), onda ju je trebala i završit kao bajku! Ja sam konačno, na moju sreću, progledao i sad tek shvaćam da je to jedna obična loša kopija Gospodara Prstenova oko koje se vrte enormne količine para! Evo, ja nisam tu da se s tobom prepirem, nego da velim kaj mislim. A to sam ovime završio.
[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimepon sij 21, 2008 3:34 pm

Nešto što veli da uvijek ima nade, da postoji točka bijelog na crnom papiru u svakoj situaciji.

Znas pricu o Pandorinoj kutiji?
I ona tocka bijeloga na crnom je samo iluzija :)

Pa ljudi moraju imati nekakve ideale u životu za koje žive, nekakvo opće dobro.


Nope.
Samo ljudi koji to nemaju zive razmjerno krace od onih koji imaju.

I sad, kad je ova već počela pisati bajku, a bajke imaju sretne završetke (u protivnom uopće to ni nisu), onda ju je trebala i završit kao bajku!


Vidim da ti nisi pazio pri citanju ako si to shvatio kao bajku, jer fantasy setting ne znaci da je knjiga bajka.

Ja sam konačno, na moju sreću, progledao i sad tek shvaćam da je to jedna obična loša kopija Gospodara Prstenova oko koje se vrte enormne količine para!


Nope.
Gospodar Prstenova je odlican serijal, ali sto se mene tice, pisan je malo preuzvisenim stilom. Harry Potter u tom dvoboju odnosi pobjedu.
Svejedno, Gospodar Prstenova je klasik i to ce ostati sto nisam siguran za HP-.
Sto se tice filmova, Gospodar Prstenova odnosi pobjedu (filmovi su po kvaliteti neusporedivi).
[Vrh] Go down
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimeuto sij 22, 2008 7:24 pm

Ne, ne i ne. Briga me kaj je tebi bolje, ali priznaj da sam ipak u pravu. Ne podnosim ljude koji se izvlače s tim da se prave da su nešto krivo pročitali ili čuli. To točno i moja mama radi. Pročitaj opet kaj sam napisao. Možda skužiš, a možda i ne. To sad više nije moj dio. E, da, i daj me podsjeti zakaj se ja sad tu prepirem s tobom ako imam pametnijeg posla.
[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimeuto sij 22, 2008 7:25 pm

MOLIM ADMINA DA UVAŽI OVAJ POSTHUNT JER MI JE NAPUNIO DVADESETI POST. HVALA!
[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimeuto sij 22, 2008 8:46 pm

Briga me kaj je tebi bolje, ali priznaj da sam ipak u pravu.

Odrasti. Prepires se kao osmogodisnjak.

Ne podnosim ljude koji se izvlače s tim da se prave da su nešto krivo pročitali ili čuli.

Mozda sam ja ovdje nesta propustio, ali ti si onaj koji treba ponovo procitati, jer ako si zamjenio normalan roman bajkom, zabrinuo bi se za tvoje mentalno zdravlje ili obrazovanost.

E, da, i daj me podsjeti zakaj se ja sad tu prepirem s tobom ako imam pametnijeg posla.


Zato jer tvoj fragilan ego to zahtjeva.
[Vrh] Go down
allergicna
нεαя тнε мυsιc :)
нεαя тнε мυsιc :)
allergicna


Broj postova : 157
Age : 28
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimeuto sij 22, 2008 9:45 pm

ehm...guys? =D raspravljamo o Hp-u pa molim da se zadrzimu na toj temi :)
[Vrh] Go down
TinK2
Novinar
Novinar
TinK2


Broj postova : 26
Age : 30
Mjesto stanovanja : Vrbovec
Registration date : 15.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesri sij 23, 2008 1:25 pm

Imaš pravo. Prenisko je raspravljati o nečemu takvom kao što je Harry Potter s nekim tko u svojoj paleti riječi ima sve do jednu uvredu, a niti jedan pravi argument. Konačno, nemam više što dodati, ali ja stojim kod svojeg mišljenja. Uostalom, o ukusima se ne raspravlja, ma što god to značilo. Ne očekujte novi odgovor, ostao sam bez riječi. Znam da to baš nije bilo pametno reći jer će to Oposum ionako potkrijepiti nekom novom dosjetkom uvredljive prirode, ali nije život idealan. Što se može, jbga. Kad smo već kod ega, ne znam jesi li primijetio, ali ti si prepirku prvi počeo. Ja sam samo iznio svoje mišljenje, sjećaš se?
[Vrh] Go down
http://comicstripcafe.blog.hr/
allergicna
нεαя тнε мυsιc :)
нεαя тнε мυsιc :)
allergicna


Broj postova : 157
Age : 28
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:30 pm

allergicna je napisao/la:
ehm...guys? =D raspravljamo o Hp-u pa molim da se zadrzimu na toj temi :)

Napominjem jos jednom sjetite se vi ovoga rolleyes O ukusima se ne raspravlja, svatko ima svoje misljenje, svoju predstavu o nekoj stvari, dopadalo se to vama ili ne. Jos jednom napominjem, bez daljnje rasprave o mentalnom stanju rolleyes raspravlja se O HP-u, ne o necem sestom.

I moj osobni komentar. HP mi se dopada, kad sam bila u NS-u molila sam mamu da mi uzme knjigu ali nije ljuut
Inace, pogledala sam samo tri dijela.
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:43 pm

Danasnja djeca nisu u zivotu vodila debatu pa se necu zamarati dalje.

Inace, i dalje mislim da su filmovi koma, ali knjige rulaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Harry Potter and the Order of the Phoenix Empty
PostajNaslov: Re: Harry Potter and the Order of the Phoenix   Harry Potter and the Order of the Phoenix Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Harry Potter and the Order of the Phoenix
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: OffTopic :: Filmovi-
Forum(o)Bir: