Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Second Life

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Vukodlachica
Rudar
Rudar
Vukodlachica


Broj postova : 106
Mjesto stanovanja : Kragujevac
Registration date : 22.09.2007

Second Life Empty
PostajNaslov: Second Life   Second Life Icon_minitimesub ruj 29, 2007 10:31 pm

Auuu ljudi al sam se ja zaludela ovim drugim zivotom. Ne znam da li je to igrica ili kako se zove, nije ni bitno, bitno je da je mnooogo dobro. Grafika odlina, ljudi iz citavog sveta, mnogo razlicitih mesta ima da se obidje, gledanje koncerata uzivo, razne prezentacije, predavanja o svemu i svacemu. Nije samo mesto za zabavu, moze i svasta da se nauci.

Ne znam koliko znate o ovome, ali ukratko...
Imate svog avatara tj. svog lika, od glave do pete, kojeg mozete da oblacite i svlacite, menjate lice i telo do najsitnijih detalja kao sto su kese ispod ociju, tj. podocnjaci, zatim podesavate koliko ce masnoce u telu da ima, da li ce da ima "ljubavne drzace" ili stomacic, ili ce biti atletski gradjen ili ruzni mali stvor........

Sa Orientation island-a predjete na Help island pa tek onda ga ono glavno - Mainland.

huh, tu ima svega i svacega. Valuta za placanje u tom svetu je Linden Dollar, koji se mogu zaradjivati, ali mogu i kupiti ko ima novca za to. Ja im nikad ni dinar necu dati...a pogotovo euro ili dolar:)
Tu su razne stvari za kupovinu, mogucnost putovanja sa jedno ostvo na drugo, upoznavanje ljudi koji isto tako kao i vi setaju tom virtuelnom zemljom, pa cak postoji mogucnost i sexa:D Ne znam na sta to tacno lici....

Takodje svoju ulogu imaju i programeri i umetnici. Mogu da se prave svoji objekti i programiraju skripte koje se posle ubacuju u objekte. Tj. recimo ovako: zaradis koji linden dolar, ulozis, kupis zemlju, sagradis svoju prodavnicu necega, napunis je stvarima koje si sam napravio, i onda prodajes za linden dolare, koji mogu da se konvertuju i u prave.

Mnogo ima da se prica o ovome...ali ko zeli neka se reguje na [url] www.secondlife.com [/url]
Ako ste ispod 18 godina, idite na Teen Second Life, ili slazite za godine u obrascu:)
Onda se downloaduje fajl od oko 30Mb, instalira i igra moze da pocne!

Jos informacija na [url] http://en.wikipedia.org/wiki/Second_Life [/url]
[Vrh] Go down
Oposum
Moderator
Moderator
Oposum


Broj postova : 630
Age : 115
Mjesto stanovanja : Pivska casa
Registration date : 13.09.2007

Second Life Empty
PostajNaslov: Re: Second Life   Second Life Icon_minitimened ruj 30, 2007 1:47 am

Zakon igra. Ali nemam toliko slobodnog vremena za utrosavanje u to.
[Vrh] Go down
Vukodlachica
Rudar
Rudar
Vukodlachica


Broj postova : 106
Mjesto stanovanja : Kragujevac
Registration date : 22.09.2007

Second Life Empty
PostajNaslov: Re: Second Life   Second Life Icon_minitimened ruj 30, 2007 2:14 am

Da da mnogo vremena treba za to.....kao i za sve sto vredi.
[Vrh] Go down
~Om€gA~
Team Leader
Team Leader
~Om€gA~


Broj postova : 883
Registration date : 07.01.2008

Second Life Empty
PostajNaslov: Re: Second Life   Second Life Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:45 pm

Da vidimo...znači preporuka :P
ajde skinit ću,pa ćemo vidit šta će od tog bit
[Vrh] Go down
Firo
Pod banom
Pod banom



Broj postova : 488
Age : 28
Mjesto stanovanja : Iza rešetaka
Registration date : 11.09.2007

Second Life Empty
PostajNaslov: Re: Second Life   Second Life Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:01 pm

iskreno, animacije su užis... a to da bi ti sjeo ili nešta radio moraš kliknut na kuglu neku... pa stvarno sprdnja...
[Vrh] Go down
http://www.forum-za-sve.4umer.net
Xarus
Pripravnik
Pripravnik



Broj postova : 3
Registration date : 25.02.2008

Second Life Empty
PostajNaslov: Re: Second Life   Second Life Icon_minitimepon vel 25, 2008 10:39 pm

Ma super je igra samo ju treba razumjeti jer to u stvari i nije igra nego projekt ali kako za koga.Inače dobro se da zaraditi to je ono najbolje što ta igra omogučuje.Istina malo je u početku teža dok se malo čovjek ne navikne ali kasnije postana prava uživancija. =D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Second Life Empty
PostajNaslov: Re: Second Life   Second Life Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Second Life
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Računala :: PC i online igre-
Forum(o)Bir: