Crazy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Forum

Dobrodošli na Crazy Forum! Želimo vam ugodnu zabavu!
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ukidanje nekih pravila

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Vukodlachica
Rudar
Rudar
Vukodlachica


Broj postova : 106
Mjesto stanovanja : Kragujevac
Registration date : 22.09.2007

Ukidanje nekih pravila Empty
PostajNaslov: Ukidanje nekih pravila   Ukidanje nekih pravila Icon_minitimened ruj 23, 2007 5:16 am

Bila sam na mnooogim forumima godinama unazad, i jedini forum sa ostrim pravilima je bio BF forum, sto je i razumljivo.
Stvarno je ovo dobronameran predlog, jer si ok decko i zelim da ti se prosiri forum.

Mislim da da bi bilo vise ljudi, bolja atmosfera i bolja za***ancija trebalo bi da ukines ona pravia tipa broj reci, spam i sl.
Kad ce ljudi da shvate da je za dobru atmosferu potreban spam, i nesto slicno obicnom chatu.
Ponekad jedan osmeh govori vise od hiljadu reci.
Ako je ovo Crazy forum, i ako je mesto za zabavu, trebalo bi da popustis sa pravilima.
Aj pa vidimo se na msnu i bf-u a i ovde cu postati.
Poz
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Ukidanje nekih pravila Empty
PostajNaslov: Re: Ukidanje nekih pravila   Ukidanje nekih pravila Icon_minitimened ruj 23, 2007 10:53 am

Ok vidjet cemo oko tog prijedloga. Meni se čini dobar prijedlog, ali vidjet ću sta ostali kazu i sta kazu moderatori.
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
pekmez_
Čistač
Čistač
pekmez_


Broj postova : 27
Age : 33
Mjesto stanovanja : Zagreb
Registration date : 11.09.2007

Ukidanje nekih pravila Empty
PostajNaslov: Re: Ukidanje nekih pravila   Ukidanje nekih pravila Icon_minitimened ruj 23, 2007 10:56 am

evo i ja spadam u skupinu ostali
pa htio bi rec dA je to odlicna idea, jel forum nije forum ako nema spamanja
a po meni jos je gluplje sto je nekima spamanje dozvoljeno i gleda im se kroz prste dok drugima je svaki spam nekka vrsta opomene
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ukidanje nekih pravila Empty
PostajNaslov: Re: Ukidanje nekih pravila   Ukidanje nekih pravila Icon_minitimened ruj 23, 2007 11:03 am

mislim da se mora imatr neka pravila...jer ako nema,niko se ne veže teme,novih postova ko u prici...
jer recimo spam ti je
3 posta zaredom(sta ce ti to)
offtopic(ako ne razgovarate o temi)...za to misliš da su jedni od najvažžnijih pravila,isto kao i svadja
[Vrh] Go down
VampDestroyer
Medo od allergicne
Medo od allergicne
VampDestroyer


Broj postova : 1204
Age : 30
Mjesto stanovanja : Idi pa vidi...
Registration date : 10.09.2007

Ukidanje nekih pravila Empty
PostajNaslov: Re: Ukidanje nekih pravila   Ukidanje nekih pravila Icon_minitimened ruj 23, 2007 11:07 am

Istina Glarthire!
Ljudi vi neznate kako je nama adminima i modovima pratiti forum bez pravila i dok se pise sto god i gdje god se zeli.

Evo ukinut cu pravilo da se mora postati 3 ili vise rjeci i mozda ukinem jos koje, a vi si kasnije pogledajte.

Tema ide pod lock a ako ce biti pitanja nekih javite mi se na PM
[Vrh] Go down
https://crazy-forum.forumcroatian.com
Sponsored content





Ukidanje nekih pravila Empty
PostajNaslov: Re: Ukidanje nekih pravila   Ukidanje nekih pravila Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ukidanje nekih pravila
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Crazy Forum :: Forum :: Primjedbe i prijedlozi-
Forum(o)Bir: